Neem contact op met ons

Wij zijn bereikbaar van maandag tot en met vrijdag, van 08:30 tot 17:30.

Bij ons krijgt u geen keuzemenu of lange wachttijden. U krijgt direct een van onze medewerkers aan de telefoon die u kunnen helpen of u doorverbinden met de juiste medewerker.

U belt tegen het lokale tarief, plus eventuele kosten voor het gebruik van uw mobiele telefoon.

Buiten de bovengenoemde openingstijden zijn wij bereikbaar voor noodgevallen. Wanneer u ons belt krijgt u een bandje met uitleg en een telefoonnummer. De telefoonlijst is ook te downloaden als pdf-bestand.

Algemeen
Biesbosch Assuradeuren 0183-507180 info@biesboschassuradeuren.nl
 
Accountmanager
Rob Pot06 – 295 80 275 rob@biesboschassuradeuren.nl
 
Administratie administratie@biesboschassuradeuren.nl
Desiré in ’t Groen0183-702108 desire@biesboschassuradeuren.nl
Jolanda Visser0183-702118 jolandavisser@biesboschassuradeuren.nl
Rianne Kampert0183-702109 rianne@biesboschassuradeuren.nl
Simone van Tilborg0183-702141 simone@biesboschassuradeuren.nl
 
Applicatiebeheerder
Niels Jansen0183-702103 niels@biesboschassuradeuren.nl
 
Compliance
Ton Timmermans0183-702129 ton@biesboschassuradeuren.nl
 
Directie
Jacco van der Straaten0183-702102 jacco@biesboschassuradeuren.nl
 
Garage / Transport
Henk van der Mast0183-702163 henk@biesboschassuradeuren.nl
 
Motorrijtuigen zakelijk / Wagenparkenmotorrijtuigen@biesboschassuradeuren.nl
Bertina Baggerman0183-702161 bertina@biesboschassuradeuren.nl
Gerard Nieuwkoop0183-702166 gerard@biesboschassuradeuren.nl
Kees Ottevanger0183-702165 keesottevanger@biesboschassuradeuren.nl
Kees van Ballegooijen0183-702160 kees@biesboschassuradeuren.nl
Melvine Verwaters – Verhelst0183-702162 melvine@biesboschassuradeuren.nl
Ron Schippers0183-702168 ron@biesboschassuradeuren.nl
Wendy Bikker0183-702164 wendy@biesboschassuradeuren.nl
 
Particulier (acceptatie) particulier@biesboschassuradeuren.nl
Arnold Visser0183-702106 arnold@biesboschassuradeuren.nl
Florianne Vink0183-702146 florianne@biesboschassuradeuren.nl
Jesse Treffers0183-702119 jesse@biesboschassuradeuren.nl
Sandra Sterrenburg0183-702143 sandra@biesboschassuradeuren.nl
 
Receptie
Angela Timmermans0416-724601 angela@biesboschassuradeuren.nl
Hanny van Hooft – Verlee0183-702111 hanny@biesboschassuradeuren.nl
Jacqueline Nieuwkoop0183-507180 jacqueline@biesboschassuradeuren.nl
 
Schade schade@biesboschassuradeuren.nl
Colinda Groeneveld0183-702157 colinda@biesboschassuradeuren.nl
Gerard van Krieken0183-702154 gerardvankrieken@biesboschassuradeuren.nl
Hans Jansen0183-702156 hans@biesboschassuradeuren.nl
Jasper Donkersloot0183-702158 jasper@biesboschassuradeuren.nl
Jolanda Gerritsen0183-702150 jolanda@biesboschassuradeuren.nl
Michelle van der Velden0183-702159 michelle@biesboschassuradeuren.nl
Mirjam Burgemeester0183-702175 mirjam@biesboschassuradeuren.nl
Rianne van der Wiel0183-702155 rvdwiel@biesboschassuradeuren.nl
Wessel Vreugdenhil0183-702152 wessel@biesboschassuradeuren.nl
 
Schade / Marine
Jordy Naaijen0183-702153 jordy@biesboschassuradeuren.nl
 
Volmachtmanager
René Sterrenburg0183-702107 rene@biesboschassuradeuren.nl
 
Zakelijk (acceptatie) zakelijk@biesboschassuradeuren.nl
Antoinette van Wijk0183-702126 antoinette@biesboschassuradeuren.nl
Carolien Sterrenburg0183-702127 carolien@biesboschassuradeuren.nl
Chantal de Fijter0183-702117 chantal@biesboschassuradeuren.nl
Dineke Dekker – Ebert0183-702113 dineke@biesboschassuradeuren.nl
Evelyne van Oeveren0183-702124 evelyne@biesboschassuradeuren.nl
Lisanne van der Ham – Pals0183-702110 lisanne@biesboschassuradeuren.nl
Ruben van Doremaele0183-702128 ruben@biesboschassuradeuren.nl
Ingrid Versluis0183-702139 ingrid@biesboschassuradeuren.nl
 
Zakelijk (beurs/ provinciaal) zakelijk@biesboschassuradeuren.nl
Andreas Schoenmaker0183-702125 andreas@biesboschassuradeuren.nl
 
Ziekteverzuim (schade) verzuim@biesboschassuradeuren.nl
Daniëlle van Amersfoort0183-702138 danielle@biesboschassuradeuren.nl
Wouterina Burggraaff0183-702140 wouterina@biesboschassuradeuren.nl
 
Ziekteverzuim (acceptatie) verzuim@biesboschassuradeuren.nl
Dave van den Acker0183-702121 dave@biesboschassuradeuren.nl
© 2015-2022 Biesbosch Assuradeuren | Gemaakt met door Commpro | Privacy- en cookiebeleid | Disclaimer